Yhteystietomme Helsingissä

MPS-Yhtiöt Oy
PL 2, Paciuksenkatu 27
00270 Helsinki
tel. +358 20 746 9400
e-mail helsinki@mps.fi
e-mail etunimi.sukunimi(at)mps.fi

MPS Helsinki

Pääkonttorimme sijaitsee Meilahdessa, Pikku Huopalahden kupeessa. Ajoaika Helsingin keskustasta on ruuhkasta riippuen 10-20 minuuttia ja Helsinki-Vantaan lentokentältä noin 30-40 minuuttia.

Voit pysäköidä rakennuksen sisäpihalla oleville MPS:n asiakaspaikoille tai Paciuksenkaaren ja Kallioportaankadun maksuttomille 2h-paikoille. Rakennuksen sisäpihalle on ajoyhteys Kallioportaankadun kautta. Navigaattoria käyttäville suosittelemme käytettäväksi osoitetta Kallioportaankatu.

Toimistomme lähellä on myös maksullisia pysäköintimahdollisuuksia, 1-1,5 € / h. 

  • Gradus-talon, Paciuksenkatu 25, sisäpihalla on Q-Parkin pysäköintialue, jonne on ajoyhteys Kallioportaankadulta.
  •  Paciuksenkaaren varrella on Paciuksenkadun Pysäköinti Oy:n maksullisia parkkialueita.

Maksu EasyParkilla tai maksuautomaatilla. 

Toimistollemme on hyvät joukkoliikenneyhteydet; vaihtoehtoja voit etsiä HSL:n reittioppaasta.

Helsingin konsultit ja yhteyshenkilöt palveluksessasi

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.


Linda Neiglick
Linda Neiglick

Business Development Manager
+358 20 746 9609
linda.neiglick@mps.fi
Helsinki, Finland


Richard Nemlander
Richard Nemlander

CFO
+358 20 746 9412
richard.nemlander@mps.fi
Helsinki, Finland


Mia Niskanen
Mia Niskanen

Research Manager
+358 20 746 9414
mia.niskanen@mps.fi
Helsinki Tampere, Finland


Marja Nousiainen
Marja Nousiainen

Account Manager
+358 40 750 6691
marja.nousiainen@mps.fi
Helsinki, Finland


Heidi Palo
Heidi Palo

Business Development Manager, Senior Partner, Psychologist, Certified Business Coach
+358 20 746 9628
heidi.palo@mps.fi
Helsinki, Finland


Otto Pankkonen
Otto Pankkonen

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9462
otto.pankkonen@mps.fi
Helsinki, Finland


Iiro Pohjanoksa
Iiro Pohjanoksa

Senior Advisor, Senior Partner, Business Development Director, MPS Enterprises, Certified Business Coach
+358 50 082 7384
iiro.pohjanoksa@mps.fi
Helsinki, Finland


Suvi Poikela
Suvi Poikela

Career Coordinator, Service Coordinator
+358 20 746 9435
suvi.poikela@mps.fi
Helsinki, Finland


Pekka Pyrhönen
Pekka Pyrhönen

Senior Learning Experience Developer
+358 50 545 5918
pekka.pyrhonen@mps.fi
Helsinki, Finland


Laura Rehunen
Laura Rehunen

Research Consultant
+358 20 746 9660
laura.rehunen@mps.fi
Helsinki, Finland


Marjatta Räty
Marjatta Räty

Leading Psychologist, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9485
marjatta.raty@mps.fi
Helsinki, Finland


Sari Salojärvi
Sari Salojärvi

Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 41 466 6064
sari.salojarvi@mps.fi
Helsinki, Finland


Silja Saviranta
Silja Saviranta

Product Manager, Gimlet Composer
+358 20 746 9615
silja.saviranta@mps.fi
Helsinki, Finland


Veronika Solovian
Veronika Solovian

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9463
veronika.solovian@mps.fi
Helsinki, Finland


Marika Suni
Marika Suni

Project Manager
+358 40 632 7788
marika.suni@mps.fi
Helsinki, Finland

1 2 3 4

Yhteystietomme Helsingissä

MPS-Yhtiöt Oy
PL 2, Paciuksenkatu 27
00270 Helsinki
tel. +358 20 746 9400
e-mail helsinki@mps.fi
e-mail etunimi.sukunimi(at)mps.fi