Yhteystietomme Helsingissä

MPS-Yhtiöt Oy
PL 2, Paciuksenkatu 27
00270 Helsinki
tel. +358 20 746 9400
e-mail helsinki@mps.fi
e-mail etunimi.sukunimi(at)mps.fi

MPS Helsinki

Pääkonttorimme sijaitsee Meilahdessa, Pikku Huopalahden kupeessa. Ajoaika Helsingin keskustasta on ruuhkasta riippuen 10-20 minuuttia ja Helsinki-Vantaan lentokentältä noin 30-40 minuuttia.

Voit pysäköidä rakennuksen sisäpihalla oleville MPS:n asiakaspaikoille tai Paciuksenkaaren ja Kallioportaankadun maksuttomille 2h-paikoille. Rakennuksen sisäpihalle on ajoyhteys Kallioportaankadun kautta. Navigaattoria käyttäville suosittelemme käytettäväksi osoitetta Kallioportaankatu.

Toimistomme lähellä on myös maksullisia pysäköintimahdollisuuksia, 1-1,5 € / h. 

  • Gradus-talon, Paciuksenkatu 25, sisäpihalla on Q-Parkin pysäköintialue, jonne on ajoyhteys Kallioportaankadulta.
  •  Paciuksenkaaren varrella on Paciuksenkadun Pysäköinti Oy:n maksullisia parkkialueita.

Maksu EasyParkilla tai maksuautomaatilla. 

Toimistollemme on hyvät joukkoliikenneyhteydet; vaihtoehtoja voit etsiä HSL:n reittioppaasta.

Helsingin konsultit ja yhteyshenkilöt palveluksessasi

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.


Lotta Moisala-Julkunen
Lotta Moisala-Julkunen

Consultant, Psychologist
+358 020 746 9580
lotta.moisala-julkunen@mps.fi
Helsinki, Finland


Päivi Montgomery
Päivi Montgomery

Senior Consultant, Business Development Manager, Psychologist, Certified Business Coach
+358 20 746 9612
paivi.montgomery@mps.fi
Helsinki, Finland


Jari Mäkelä
Jari Mäkelä

Senior Consultant, Sales Partner
+358 50 557 6130
jari.makela@mps.fi
Helsinki, Finland


Juhani Mäkelä
Juhani Mäkelä

CIO, Senior Partner
+358 50 070 1696
juhani.makela@mps.fi
Helsinki, Finland


Niilo Mäkelä
Niilo Mäkelä

Director, People Analytics
+358 20 746 9578
niilo.makela@mps.fi
Helsinki, Finland


Monika Männikkö
Monika Männikkö

Executive Assistant to CEO
+358 20 746 9460
monika.mannikko@mps.fi
Helsinki, Finland


Linda Neiglick
Linda Neiglick

Head of Operations & Customer Experience, MPS Lifeworks
+358 20 746 9609
linda.neiglick@mps.fi
Helsinki, Finland


Richard Nemlander
Richard Nemlander

CFO
+358 20 746 9412
richard.nemlander@mps.fi
Helsinki, Finland


Marja Nousiainen
Marja Nousiainen

Account Manager
+358 40 750 6691
marja.nousiainen@mps.fi
Helsinki, Finland


Sini Ojala
Sini Ojala

Consultant Psychologist, M.Sc. (Econ.)
+358 20 746 9465
sini.ojala@mps.fi
Helsinki, Finland


Heidi Palo
Heidi Palo

Leading Psychologist, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9628
heidi.palo@mps.fi
Helsinki, Finland


Iiro Pohjanoksa
Iiro Pohjanoksa

Business Development Director, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 50 082 7384
iiro.pohjanoksa@mps.fi
Helsinki, Finland


Suvi Poikela
Suvi Poikela

Growth Specialist
+358 20 746 9435
suvi.poikela@mps.fi
Helsinki, Finland


Pekka Pyrhönen
Pekka Pyrhönen

Development Manager
+358 50 545 5918
pekka.pyrhonen@mps.fi
Helsinki, Finland


Jonathan Rasmus
Jonathan Rasmus

Business Development Manager, Consultant, Psychologist
+358 50 492 1415
jonathan.rasmus@mps.fi
Helsinki, Finland

1 2 3 4

Yhteystietomme Helsingissä

MPS-Yhtiöt Oy
PL 2, Paciuksenkatu 27
00270 Helsinki
tel. +358 20 746 9400
e-mail helsinki@mps.fi
e-mail etunimi.sukunimi(at)mps.fi

Ota yhteyttä!