Konsultit ja yhteyshenkilöt

Täältä löydät MPS:n  konsultit ja yhteyshenkilöt eri yhtiöistä, maista ja kaupungeista. Valitse alla olevasta valikosta haluamasi yhtiö ja lähin toimipisteesi tai hae etsimäsi henkilö vapaasanahaulla.

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.

Konsultti- ja yhteyshenkilöhaku

Vapaasanahaku


Riitta Kättö
Riitta Kättö

Senior Consultant, Psychologist, Sertified Business Coach
+358 20 746 9434
riitta.katto@mps.fi


Regina Laimikienė
Regina Laimikienė

Partner, Senior Consultant, Certified Business Coach
+370 685 555819
regina.laimikiene@mps.lt


Anna-Mari Lamminaho
Anna-Mari Lamminaho

Project Manager
+358 44 530 9309
anna-mari.lamminaho@mps.fi


Satu Lannetta
Satu Lannetta

Consultant, Psychologist, M.Sc. (Eng), MBA
+358 20 746 9484
satu.lannetta@mps.fi


Kalle Lappalainen
Kalle Lappalainen

Senior Advisor, Certified Business Coach
+358 40 513 0616
kalle.lappalainen@mps.fi


Aino-Maria Leivo
Aino-Maria Leivo

Research Consultant
+358 41 544 3872
aino-maria.leivo@mps.fi


Johanna Leskinen
Johanna Leskinen

Business Development Manager, Senior Consultant
. +358 20 746 9406
johanna.leskinen@mps.fi


Maarika Luht
Maarika Luht

Senior Consultant, MPS Estonia & MPS Latvia, Certified Business Coach
+372 513 1386
maarika.luht@mps.ee


Lotta Lunnela
Lotta Lunnela

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9461
lotta.lunnela@mps.fi


Jan Magnuson
Jan Magnuson

Director, MPS Sweden
+ 46 766 324 100
jan.magnuson@mps.se


Anne Malmi
Anne Malmi

Research Consultant
+358 20 746 9477
anne.malmi@mps.fi


Carita Martas
Carita Martas

Recruitment Marketing Specialist



Aili Meidra
Aili Meidra

Assistant / Researcher
+372 683 0350
aili.meidra@mps.ee


Minna Moilanen
Minna Moilanen

Account Manager
+358 40 8496 215
minna.moilanen@mps.fi


Päivi Montgomery
Päivi Montgomery

Senior Consultant, Business Development Manager, Psychologist, Certified Business Coach
+358 20 746 9612
paivi.montgomery@mps.fi

1 2 3 4 5 6