Konsultit ja yhteyshenkilöt

Täältä löydät MPS:n  konsultit ja yhteyshenkilöt eri yhtiöistä, maista ja kaupungeista. Valitse alla olevasta valikosta haluamasi yhtiö ja lähin toimipisteesi tai hae etsimäsi henkilö vapaasanahaulla.

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.

Konsultti- ja yhteyshenkilöhaku

Vapaasanahaku


Sani Kaajas
Sani Kaajas

Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9453
sani.kaajas@mps.fi


Hannu Kainulainen
Hannu Kainulainen

Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9475
hannu.kainulainen@mps.fi


Nina Kalajoki
Nina Kalajoki

Head Coach, Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9413
nina.kalajoki@mps.fi


Catharina Kallio
Catharina Kallio

Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9686
catharina.kallio@mps.fi


Seppo Kangas
Seppo Kangas

Senior Partner, Team Coach Oulu, Certified Business Coach
+358 20 746 9490
seppo.kangas@mps.fi


Tapio Kivikangas
Tapio Kivikangas

Senior Consultant, M.Sc.(Econ). Certified Business Coach
+358 20 746 9456
tapio.kivikangas@mps.fi


Johanna Korte
Johanna Korte

Senior Consultant, Psychologist, Team Coach
+358 50 596 7999
johanna.korte@mps.fi


Elina Koskela
Elina Koskela

Managing Director, MPS Career, Certified Business Coach
+358 20 746 9692
elina.koskela@mps.fi


Jūratė Kubilienė
Jūratė Kubilienė

Consultant, Certified Business Coach
+370 686 21374
jurate.kubiliene@mps.lt


Eevi Kuokkanen
Eevi Kuokkanen

Creative Director
+358 50 542 3823
eevi.kuokkanen@mps.fi


Taina Kuusisto
Taina Kuusisto

Account Manager, Vaasa
+358 40 508 6909
taina.kuusisto@mps.fi


Jussi Kärkkäinen
Jussi Kärkkäinen

Senior Consultant, Executive Search; Banking and Finance Lead
+358 41 468 6341
jussi.karkkainen@mps.fi


Riitta Kättö
Riitta Kättö

Senior Consultant, Psychologist, Sertified Business Coach
+358 20 746 9434
riitta.katto@mps.fi


Regina Laimikienė
Regina Laimikienė

Partner, Senior Consultant, Certified Business Coach
+370 685 555819
regina.laimikiene@mps.lt


Anna-Mari Lamminaho
Anna-Mari Lamminaho

Project Manager
+358 44 530 9309
anna-mari.lamminaho@mps.fi

1 2 3 4 5 6