Konsultit ja yhteyshenkilöt

Täältä löydät MPS:n  konsultit ja yhteyshenkilöt eri yhtiöistä, maista ja kaupungeista. Valitse alla olevasta valikosta haluamasi yhtiö ja lähin toimipisteesi tai hae etsimäsi henkilö vapaasanahaulla.

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.

Konsultti- ja yhteyshenkilöhaku

Vapaasanahaku


Mike Aaja
Mike Aaja

Senior Learning Experience Designer
+358 45 122 0055
mike.aaja@mps.fi
Helsinki, Finland


Toni Ahlström
Toni Ahlström

Managing Director, MPS Sweden AB
+46 704 174 077
toni.ahlstrom@mps.fi
Stockholm, Sweden


Helena Buzalski (maternity leave)
Helena Buzalski (maternity leave)

Executive Assistant to CEO
+358 20 7469 440
helena.buzalski@mps.fi
Helsinki, Finland


Alexander de Freitas
Alexander de Freitas

Senior Consultant, MPS China
+86 156 1885 1651
alexander.de.freitas@mpsglobe.cn
Shanghai, China


Helen Fan
Helen Fan

Director, MPS China
+86 138 0192 9526
helen.fan@mpsglobe.cn
Shanghai, China


Jussi Grönlund
Jussi Grönlund

Service Manager
+358 40 741 0569
jussi.gronlund@mps.fi
Helsinki, Finland


Timo Harju
Timo Harju

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9688
timo.harju@mps.fi
Turku, Finland


Anna Heiliö
Anna Heiliö

Managing Director, MPS Prewise
+358 40 527 5916
anna.heilio@mps.fi
Helsinki, Finland


Taina Heino
Taina Heino

Research Consultant
+358 20 746 9576
taina.heino@mps.fi
Helsinki, Finland


Marcus Herold
Marcus Herold

CEO and Chairman of the Board, MPS Enterprises, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9444
marcus.herold@mps.fi
Helsinki, Finland


Roy Herold
Roy Herold

Managing Director, MPS Executive Search, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 40 060 1760
roy.herold@mps.fi
Helsinki, Finland China Estonia Latvia Lithuania Russia Sweden


Minna Hirsimäki
Minna Hirsimäki

Head of Training Services, Certified Business Coach, Consultant
+358 20 746 9473
minna.hirsimaki@mps.fi
Turku Helsinki, Finland


Henri Huopalahti
Henri Huopalahti

Senior Consultant, Team Coach
+358 50 406 5944
henri.huopalahti@mps.fi
Turku, Finland


Jaana Jaatinen
Jaana Jaatinen

Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9690
jaana.jaatinen@mps.fi
Helsinki, Finland


Heidi Juhantalo
Heidi Juhantalo

Head of Learning Solutions
+358 50 367 8177
heidi.juhantalo@mps.fi
Helsinki, Finland


Sani Kaajas
Sani Kaajas

Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9453
sani.kaajas@mps.fi
Helsinki, Finland


Hannu Kainulainen
Hannu Kainulainen

Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9475
hannu.kainulainen@mps.fi
Helsinki, Finland


Nina Kalajoki
Nina Kalajoki

Head Coach, Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9413
nina.kalajoki@mps.fi
Helsinki, Finland


Catharina Kallio
Catharina Kallio

Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9686
catharina.kallio@mps.fi
Turku, Finland


Seppo Kangas
Seppo Kangas

Senior Partner, Team Coach Oulu, Certified Business Coach
+358 20 746 9490
seppo.kangas@mps.fi
Oulu, Finland


Tapio Kivikangas
Tapio Kivikangas

Senior Consultant, M.Sc.(Econ). Certified Business Coach
+358 20 746 9456
tapio.kivikangas@mps.fi
Helsinki, Finland


Johanna Korte
Johanna Korte

Senior Consultant, Psychologist, Team Coach
+358 50 596 7999
johanna.korte@mps.fi
Helsinki, Finland


Elina Koskela
Elina Koskela

Managing Director, MPS Career, Certified Business Coach
+358 20 746 9692
elina.koskela@mps.fi
Turku Helsinki, Finland


Jūratė Kubilienė
Jūratė Kubilienė

Consultant, Certified Business Coach
+370 686 21374
jurate.kubiliene@mps.lt
Vilnius, Lithuania


Eevi Kuokkanen
Eevi Kuokkanen

Creative Director
+358 50 542 3823
eevi.kuokkanen@mps.fi
Helsinki, Finland


Taina Kuusisto
Taina Kuusisto

Account Manager, Vaasa
+358 40 508 6909
taina.kuusisto@mps.fi
Vaasa, Finland


Jussi Kärkkäinen
Jussi Kärkkäinen

Senior Consultant, Executive Search; Banking and Finance Lead
+358 41 468 6341
jussi.karkkainen@mps.fi
Helsinki, Finland


Regina Laimikienė
Regina Laimikienė

Partner, Senior Consultant, Certified Business Coach
+370 685 555819
regina.laimikiene@mps.lt
Vilnius, Lithuania


Anna-Mari Lamminaho
Anna-Mari Lamminaho

Project Manager
+358 44 530 9309
anna-mari.lamminaho@mps.fi
Helsinki, Finland


Satu Lannetta
Satu Lannetta

Consultant, Psychologist, M.Sc. (Eng), MBA
+358 20 746 9484
satu.lannetta@mps.fi
Helsinki, Finland


Aino-Maria Leivo
Aino-Maria Leivo

Research Consultant
+358 41 544 3872
aino-maria.leivo@mps.fi
Helsinki, Finland


Johanna Leskinen
Johanna Leskinen

Business Development Manager, Senior Consultant, Certified Business Coach
. +358 20 746 9406
johanna.leskinen@mps.fi
Helsinki, Finland


Maarika Luht
Maarika Luht

Senior Consultant, MPS Estonia & MPS Latvia, Certified Business Coach
+372 513 1386
maarika.luht@mps.ee
Tallinn, Estonia


Lotta Lunnela
Lotta Lunnela

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9461
lotta.lunnela@mps.fi
Helsinki, Finland


Anne Malmi
Anne Malmi

Research Consultant
+358 20 746 9477
anne.malmi@mps.fi
Helsinki, Finland


Henri Manner
Henri Manner

Managing Director, MPS China
+86 177 17 253 253
henri.manner@mpsglobe.cn
Shanghai, China


Carita Martas
Carita Martas

Recruitment Marketing Specialist


,


Aili Meidra
Aili Meidra

Assistant / Researcher
+372 683 0350
aili.meidra@mps.ee
Tallinn, Estonia


Minna Moilanen
Minna Moilanen

Account Manager
+358 40 849 6215
minna.moilanen@mps.fi
Oulu, Finland


Päivi Montgomery
Päivi Montgomery

Senior Consultant, Business Development Manager, Psychologist, Certified Business Coach
+358 20 746 9612
paivi.montgomery@mps.fi
Helsinki, Finland


Jari Mäkelä
Jari Mäkelä

Senior Consultant, Sales Partner
+358 50 557 6130
jari.makela@mps.fi
Helsinki, Finland


Juhani Mäkelä
Juhani Mäkelä

CIO, Senior Partner
+358 50 070 1696
juhani.makela@mps.fi
Helsinki, Finland


Niilo Mäkelä
Niilo Mäkelä

Head of Organizational Development Analytics
+358 20 746 9578
niilo.makela@mps.fi
Helsinki, Finland


Eerikki Mäki
Eerikki Mäki

Consultant, Psychologist
+358 50 430 9244
eerikki.maki@mps.fi
Helsinki, Finland


Monika Männikkö
Monika Männikkö

Executive Assistant to CEO
+358 20 746 9460
monika.mannikko@mps.fi
Helsinki, Finland


Linda Neiglick
Linda Neiglick

Business Development Manager
+358 20 746 9609
linda.neiglick@mps.fi
Helsinki, Finland


Richard Nemlander
Richard Nemlander

CFO
+358 20 746 9412
richard.nemlander@mps.fi
Helsinki, Finland


Mia Niskanen
Mia Niskanen

Research Manager
+358 20 746 9414
mia.niskanen@mps.fi
Helsinki Tampere, Finland


Marja Nousiainen
Marja Nousiainen

Account Manager
+358 40 750 6691
marja.nousiainen@mps.fi
Helsinki, Finland


Hanna Nyqvist
Hanna Nyqvist

Senior Consultant, Psychologist, Certified Business Coach
+358 20 746 9421
hanna.nyqvist@mps.fi
Tampere, Finland


Heidi Palo
Heidi Palo

Business Development Manager, Senior Partner, Psychologist, Certified Business Coach
+358 20 746 9628
heidi.palo@mps.fi
Helsinki, Finland


Otto Pankkonen
Otto Pankkonen

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9462
otto.pankkonen@mps.fi
Helsinki, Finland


Iiro Pohjanoksa
Iiro Pohjanoksa

Senior Advisor, Senior Partner, Business Development Director, MPS Enterprises, Certified Business Coach
+358 50 082 7384
iiro.pohjanoksa@mps.fi
Helsinki, Finland


Suvi Poikela
Suvi Poikela

Career Coordinator, Service Coordinator
+358 20 746 9435
suvi.poikela@mps.fi
Helsinki, Finland


Pekka Pyrhönen
Pekka Pyrhönen

Senior Learning Experience Developer
+358 50 545 5918
pekka.pyrhonen@mps.fi
Helsinki, Finland


Marja-Leena Rautaparta
Marja-Leena Rautaparta

Senior Consultant
+358 40 187 4035
marja-leena.rautaparta@mps.fi
Tampere, Finland


Laura Rehunen
Laura Rehunen

Research Consultant
+358 20 746 9660
laura.rehunen@mps.fi
Helsinki, Finland


Marjatta Räty
Marjatta Räty

Leading Psychologist, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9485
marjatta.raty@mps.fi
Helsinki, Finland


Sari Salojärvi
Sari Salojärvi

Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 41 466 6064
sari.salojarvi@mps.fi
Helsinki, Finland


Arto Savela
Arto Savela

Senior Consultant
+358 20 746 9451
arto.savela@mps.fi
Oulu, Finland


Silja Saviranta
Silja Saviranta

Product Manager, Gimlet Composer
+358 20 746 9615
silja.saviranta@mps.fi
Helsinki, Finland


Irma Simonkevičienė
Irma Simonkevičienė

Senior Consultant, Certified Business Coach
+370 600 90886
irma.simonkeviciene@mps.lt
Vilnius, Lithuania Russia


Jarkko Sipiläinen
Jarkko Sipiläinen

Account Director, Team Coach
+358 20 746 9577
jarkko.sipilainen@mps.fi
Tampere Vaasa, Finland


Ina Skiauteriené
Ina Skiauteriené

Partner, Director, Certified Business Coach
+370 685 77785
ina.skiauteriene@mps.lt
Vilnius, Lithuania


Veronika Solovian
Veronika Solovian

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9463
veronika.solovian@mps.fi
Helsinki, Finland


Anna Storm
Anna Storm

Communications Assistant


,


Candy Sun
Candy Sun

Director, MPS China
+86 137 6110 8855
candy.sun@mpsglobe.cn
Shanghai, China


Maija Suokas
Maija Suokas

Consultant, Psychologist
+358 (0)20 746 9459
maija.suokas@mps.fi
Helsinki, Finland


Daniel Särs
Daniel Särs

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9620
daniel.sars@mps.fi
Vaasa, Finland


Heidi Takala
Heidi Takala

Consultant
+358 40 076 1070
heidi.takala@mps.fi
Oulu, Finland


Peter Therman
Peter Therman

Senior Advisor, MPS Family Governance Advisory
+358 40 5830446
peter.therman@mps.fi
Helsinki, Finland


Kimmo Tuovinen
Kimmo Tuovinen

Project Manager
+358 40 568 8996
kimmo.tuovinen@mps.fi
Helsinki, Finland


Irene Turakainen
Irene Turakainen

Senior Consultant
+358 20 746 9457
irene.turakainen@mps.fi
Helsinki, Finland


Juha Vaara
Juha Vaara

Business Development Manager, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9411
juha.vaara@mps.fi
Helsinki, Finland


Riikka Vaaraniemi
Riikka Vaaraniemi

Senior Partner, Psychologist
+358 20 746 9431
riikka.vaaraniemi@mps.fi
Oulu, Finland


Veli-Antti Vasela
Veli-Antti Vasela

Senior Consultant
+358 40 029 4433
veli-antti.vasela@mps.fi
Oulu, Finland


Merja Vesanen
Merja Vesanen

Research Consultant
+358 20 746 9679
merja.vesanen@mps.fi
Helsinki, Finland


Harri Viitanen
Harri Viitanen

Senior Partner
+358 20 746 9574
harri.viitanen@mps.fi
Tampere, Finland


Marko Viitikko
Marko Viitikko

HR Specialist
+358 40 777 5191
marko.viitikko@mps.fi
Helsinki, Finland


Leila Virta
Leila Virta

Marketing and Communications Director, Senior Partner
+358 20 746 9488
leila.virta@mps.fi
Helsinki, Finland


Tomi Välimäki
Tomi Välimäki

Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9450
tomi.valimaki@mps.fi
Turku, Finland


Wilson Zhao
Wilson Zhao

Partner, Senior Consultant, MPS China
+86 138 1680 1812
jun.zhao@mpsglobe.cn
Shanghai, China


Grace Zhou
Grace Zhou

Senior Consultant, MPS China
+86 135 0165 3230
grace.zhou@mpsglobe.cn
Shanghai, China