Konsultit ja yhteyshenkilöt

Täältä löydät MPS:n  konsultit ja yhteyshenkilöt eri yhtiöistä, maista ja kaupungeista. Valitse alla olevasta valikosta haluamasi yhtiö ja lähin toimipisteesi tai hae etsimäsi henkilö vapaasanahaulla.

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.

Konsultti- ja yhteyshenkilöhaku

Vapaasanahaku


Laura Antila
Laura Antila

Head of Delivery
+358 40 596 1048
laura.antila@mps.fi


Helena Buzalski (maternity leave)
Helena Buzalski (maternity leave)

Executive Assistant to CEO
+358 20 7469 440
helena.buzalski@mps.fi


Alexander de Freitas
Alexander de Freitas

Consultant, MPS China
+86 156 1885 1651
alexander.de.freitas@mpsglobe.cn


Lilli Eloranta (maternity leave)
Lilli Eloranta (maternity leave)

Account manager
+358 40 740 4943
lilli.eloranta@mps.fi


Helen Fan
Helen Fan

Director, MPS China
+86 138 0192 9526
helen.fan@mpsglobe.cn


Jerker Gräsbeck
Jerker Gräsbeck

Senior Consultant, Senior Partner
+358 20 746 9446
jerker.grasbeck@mps.fi


Jussi Grönlund
Jussi Grönlund

Project Coordinator
+358 40 741 0569
jussi.gronlund@mps.fi


Jari Grönroos
Jari Grönroos

Senior Advisor, Certified Progress Coach
+358 506 4313
jari.gronroos@mps.fi


Timo Harju
Timo Harju

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9688
timo.harju@mps.fi


Anna Heiliö
Anna Heiliö

Head of Learning Solutions
+358 40 527 5916
anna.heilio@mps.fi


Taina Heino
Taina Heino

Research Consultant
+358 20 746 9576
taina.heino@mps.fi


Sanna Helevä (maternity leave)
Sanna Helevä (maternity leave)

Key Account Manager
+358 50 400 9959
sanna.heleva@mps.fi


Marcus Herold
Marcus Herold

CEO and Chairman of the Board, MPS Enterprises, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9444
marcus.herold@mps.fi


Roy Herold
Roy Herold

Managing Director, MPS Executive Search, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9661
roy.herold@mps.fi


Minna Hirsimäki
Minna Hirsimäki

Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9473
minna.hirsimaki@mps.fi

1 2 3 4 5 6