Yhteystietomme Turussa

MPS-Yhtiöt Oy
Linnankatu 11 b (2. kerros)
20100 Turku
puh. +358 20 746 9502
e-mail turku@mps.fi
e-mail etunimi.sukunimi(at)mps.fi

MPS Turku

Toimistomme sijaitsee Turun keskustassa Forum Korttelissa osoitteessa Linnankatu 11 b (2. kerros), 20100 Turku.

Sisäänkäynti on Forum Korttelin sisäpuolella. Pääset Forumiin Aurakadun puolelta (Aurakatu 3) tai Linnankadun puolelta (Linnankatu 11b).

Lähimmät pitkäaikaiseen pysäköintiin tarkoitetut paikat löydät Turun Toriparkin, Louhen ja Stockmannin pysäköintitaloista.

Turun konsultit palveluksessasi

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.


Timo Harju
Timo Harju

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9688
timo.harju@mps.fi
Turku, Finland


Minna Hirsimäki
Minna Hirsimäki

Account Director, Certified Business Coach
+358 20 746 9473
minna.hirsimaki@mps.fi
Turku Helsinki, Finland


Henri Huopalahti
Henri Huopalahti

Senior Consultant, Team Coach
+358 50 406 5944
henri.huopalahti@mps.fi
Turku, Finland


Elina Koskela
Elina Koskela

CEO, MPS Enterprises | Senior Partner, Executive Advisor & Certified Business Coach
+358 20 746 9692
elina.koskela@mps.fi
Turku Helsinki, Finland


Iiro Pohjanoksa
Iiro Pohjanoksa

Business Development Director, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 50 082 7384
iiro.pohjanoksa@mps.fi
Helsinki, Finland


Ella Taimi
Ella Taimi

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9480
ella.taimi@mps.fi
Turku, Finland


Jenni Vähä-Heikkilä
Jenni Vähä-Heikkilä

Research Consultant
+358 020 746 9402
jenni.vaha-heikkila@mps.fi
Turku, Finland


Tomi Välimäki
Tomi Välimäki

Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9450
tomi.valimaki@mps.fi
Turku, Finland

Yhteystietomme Turussa

MPS-Yhtiöt Oy
Linnankatu 11 b (2. kerros)
20100 Turku
puh. +358 20 746 9502
e-mail turku@mps.fi
e-mail etunimi.sukunimi(at)mps.fi

Ota yhteyttä!