Yhteystietomme Turussa

MPS-Yhtiöt Oy
Yliopistonkatu 25 A 12
20100 Turku
puh. +358 20 746 9502
e-mail turku@mps.fi
e-mail etunimi.sukunimi(at)mps.fi

MPS Turku

Toimistomme sijaitsee Turun keskustassa kävelykadun varrella osoitteessa Yliopistonkatu 25 A 12 (3.kerros), 20100 Turku.

Lähimmät pitkäaikaiseen pysäköintiin tarkoitetut paikat löydät Louhen, Stockmannin, Kivikukkaron ja Eskelin pysäköintitaloista.

Turun konsultit palveluksessasi

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.


Timo Harju
Timo Harju

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9688
timo.harju@mps.fi
Turku, Finland


Minna Hirsimäki
Minna Hirsimäki

Head of Training Services, Certified Business Coach, Consultant
+358 20 746 9473
minna.hirsimaki@mps.fi
Turku Helsinki, Finland


Henri Huopalahti
Henri Huopalahti

Senior Consultant, Team Coach
+358 50 406 5944
henri.huopalahti@mps.fi
Turku, Finland


Mikko Hurme
Mikko Hurme

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9436
mikko.hurme@mps.fi
Turku, Finland


Catharina Kallio
Catharina Kallio

Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9686
catharina.kallio@mps.fi
Turku, Finland


Elina Koskela
Elina Koskela

Managing Director, MPS Career, Certified Business Coach
+358 20 746 9692
elina.koskela@mps.fi
Turku Helsinki, Finland


Iiro Pohjanoksa
Iiro Pohjanoksa

Senior Advisor, Senior Partner, Business Development Director, MPS Enterprises, Certified Business Coach
+358 50 082 7384
iiro.pohjanoksa@mps.fi
Helsinki, Finland


Tomi Välimäki
Tomi Välimäki

Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9450
tomi.valimaki@mps.fi
Turku, Finland

Yhteystietomme Turussa

MPS-Yhtiöt Oy
Yliopistonkatu 25 A 12
20100 Turku
puh. +358 20 746 9502
e-mail turku@mps.fi
e-mail etunimi.sukunimi(at)mps.fi