Suomen konsultit palveluksessasi 

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.
Muiden MPS maiden konsultit löydät maakohtaisilta sivuilta.

Executive Search konsultit


Jari Grönroos
Jari Grönroos

Senior Advisor, Certified Progress Coach
+358 506 4313
jari.gronroos@mps.fi
Helsinki


Marcus Herold
Marcus Herold

CEO and Chairman of the Board, MPS Enterprises, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9444
marcus.herold@mps.fi
Helsinki


Roy Herold
Roy Herold

Managing Director, MPS Executive Search, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9661
roy.herold@mps.fi
Helsinki


Jaana Jaatinen
Jaana Jaatinen

Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9690
jaana.jaatinen@mps.fi
Helsinki


Hannu Kainulainen
Hannu Kainulainen

Senior Consultant
+358 20 746 9475
hannu.kainulainen@mps.fi
Helsinki


Seppo Kangas
Seppo Kangas

Senior Partner, Team Coach Oulu, Certified Business Coach
+358 20 746 9490
seppo.kangas@mps.fi
Oulu


Elina Koskela
Elina Koskela

Managing Director, MPS Career, Certified Business Coach
+358 20 746 9692
elina.koskela@mps.fi
Turku Helsinki


Liisa Lundström
Liisa Lundström

Senior Consultant, M SC (Tech), MBA
+358 20 746 9445
liisa.lundstrom@mps.fi
Helsinki


Sari Salojärvi
Sari Salojärvi

Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 41 466 6064
sari.salojarvi@mps.fi
Helsinki


Arto Savela
Arto Savela

Senior Consultant
+358 20 746 9451
arto.savela@mps.fi
Oulu


Harri Viitanen
Harri Viitanen

Senior Consultant
+358 20 746 9574
harri.viitanen@mps.fi
Tampere


Tomi Välimäki
Tomi Välimäki

Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9450
tomi.valimaki@mps.fi
Turku

Research konsultit


Taina Heino
Taina Heino

Research Consultant
+358 20 746 9576
Helsinki


Hanna Kanto
Hanna Kanto

Research Consultant
+358 50 441 4143
Helsinki


Aino-Maria Leivo
Aino-Maria Leivo

Research Consultant
+358 41 544 3872
Helsinki


Anne Malmi (maternity leave)
Anne Malmi (maternity leave)

Research Consultant
+358 20 746 9620
Helsinki


Mia Niskanen
Mia Niskanen

Research Manager
+358 20 746 9414
Helsinki Tampere


Merja Vesanen
Merja Vesanen

Research Consultant
+358 20 746 9679
Helsinki