Outplacement konsultit palveluksessasi

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.


Timo Harju
Timo Harju

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9688
timo.harju@mps.fi
Turku, Finland


Sani Kaajas
Sani Kaajas

Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9453
sani.kaajas@mps.fi
Helsinki, Finland


Nina Kalajoki
Nina Kalajoki

Head Coach, Senior Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9413
nina.kalajoki@mps.fi
Helsinki, Finland


Catharina Kallio
Catharina Kallio

Consultant, Certified Business Coach
+358 20 746 9686
catharina.kallio@mps.fi
Turku, Finland


Seppo Kangas
Seppo Kangas

Senior Partner, Team Coach Oulu, Certified Business Coach
+358 20 746 9490
seppo.kangas@mps.fi
Oulu, Finland


Tapio Kivikangas
Tapio Kivikangas

Senior Consultant, M.Sc.(Econ). Certified Business Coach
+358 20 746 9456
tapio.kivikangas@mps.fi
Helsinki, Finland


Elina Koskela
Elina Koskela

CEO, MPS Enterprises | Senior Partner, Executive Advisor & Certified Business Coach
+358 20 746 9692
elina.koskela@mps.fi
Turku Helsinki, Finland


Satu Lannetta
Satu Lannetta

Consultant, Psychologist, M.Sc. (Eng), MBA
+358 20 746 9484
satu.lannetta@mps.fi
Helsinki, Finland


Johanna Leskinen
Johanna Leskinen

Business Development Manager Outplacement (interim), Senior Consultant, Certified Business Coach
. +358 20 746 9406
johanna.leskinen@mps.fi
Helsinki, Finland


Lotta Lunnela
Lotta Lunnela

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9461
lotta.lunnela@mps.fi
Helsinki, Finland


Päivi Montgomery
Päivi Montgomery

Senior Consultant, Business Development Manager, Psychologist, Certified Business Coach
+358 20 746 9612
paivi.montgomery@mps.fi
Helsinki, Finland


Eerikki Mäki
Eerikki Mäki

Consultant, Psychologist
+358 50 430 9244
eerikki.maki@mps.fi
Helsinki, Finland


Hanna Nyqvist
Hanna Nyqvist

Senior Consultant, Psychologist, Certified Business Coach
+358 20 746 9421
hanna.nyqvist@mps.fi
Tampere, Finland


Jaana Pihlajamäki
Jaana Pihlajamäki

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9449
jaana.pihlajamaki@mps.fi
Tampere, Finland


Jonathan Rasmus
Jonathan Rasmus

Business Development Manager, Consultant, Psychologist
+358 50 492 1415
jonathan.rasmus@mps.fi
Helsinki, Finland


Marja-Leena Rautaparta
Marja-Leena Rautaparta

Senior Consultant
+358 40 187 4035
marja-leena.rautaparta@mps.fi
Tampere, Finland


Päivi Rummukainen
Päivi Rummukainen

Senior Consultant, Psychologist
+358 40 760 3381
paivi.rummukainen@mps.fi
Kuopio, Finland


Jarkko Sipiläinen
Jarkko Sipiläinen

Area Director, Team Coach
+358 20 746 9577
jarkko.sipilainen@mps.fi
Tampere Vaasa Kuopio, Finland


Daniel Särs
Daniel Särs

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9620
daniel.sars@mps.fi
Vaasa, Finland


Irene Turakainen
Irene Turakainen

Senior Consultant
+358 20 746 9457
irene.turakainen@mps.fi
Helsinki, Finland


Juha Vaara
Juha Vaara

Business Development Manager, Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9411
juha.vaara@mps.fi
Helsinki, Finland


Riikka Vaaraniemi
Riikka Vaaraniemi

Senior Partner, Psychologist
+358 20 746 9431
riikka.vaaraniemi@mps.fi
Oulu, Finland


Veli-Antti Vasela
Veli-Antti Vasela

Senior Consultant
+358 40 029 4433
veli-antti.vasela@mps.fi
Oulu, Finland


Tomi Välimäki
Tomi Välimäki

Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9450
tomi.valimaki@mps.fi
Turku, Finland