Yhteystietomme Helsingissä

MPS-Yhtiöt Oy
PL 2, Paciuksenkatu 27
00270 Helsinki
tel. +358 20 746 9400
e-mail helsinki@mps.fi
e-mail etunimi.sukunimi(at)mps.fi

MPS Helsinki

Pääkonttorimme sijaitsee Meilahdessa, Pikku Huopalahden kupeessa. Ajoaika Helsingin keskustasta on ruuhkasta riippuen 10-20 minuuttia ja Helsinki-Vantaan lentokentältä noin 30-40 minuuttia.

Voit pysäköidä rakennuksen sisäpihalla oleville MPS:n asiakaspaikoille tai Paciuksenkaaren ja Kallioportaankadun maksuttomille 2h-paikoille. Rakennuksen sisäpihalle on ajoyhteys Kallioportaankadun kautta. Navigaattoria käyttäville suosittelemme käytettäväksi osoitetta Kallioportaankatu.

Toimistomme lähellä on myös maksullisia pysäköintimahdollisuuksia, 1-1,5 € / h. 

  • Gradus-talon, Paciuksenkatu 25, sisäpihalla on Q-Parkin pysäköintialue, jonne on ajoyhteys Kallioportaankadulta.
  •  Paciuksenkaaren varrella on Paciuksenkadun Pysäköinti Oy:n maksullisia parkkialueita.

Maksu EasyParkilla tai maksuautomaatilla. 

Toimistollemme on hyvät joukkoliikenneyhteydet; vaihtoehtoja voit etsiä HSL:n reittioppaasta.

Helsingin konsultit ja yhteyshenkilöt palveluksessasi

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.


Tapio Kivikangas
Tapio Kivikangas

Senior Consultant, M.Sc.(Econ). Certified Business Coach
+358 20 746 9456
tapio.kivikangas@mps.fi
Helsinki, Finland


Esa Komonen
Esa Komonen

Consultant, Psychologist
+358 50 472 8898
esa.komonen@mps.fi
Helsinki, Finland


Johanna Korte
Johanna Korte

Senior Consultant, Psychologist, Team Coach
+358 50 596 7999
johanna.korte@mps.fi
Helsinki, Finland


Elina Koskela
Elina Koskela

CEO, MPS Enterprises | Senior Partner, Executive Advisor & Certified Business Coach
+358 20 746 9692
elina.koskela@mps.fi
Turku Helsinki, Finland


Eevi Kuokkanen
Eevi Kuokkanen

Creative Director
+358 50 542 3823
eevi.kuokkanen@mps.fi
Helsinki, Finland


Jussi Kärkkäinen
Jussi Kärkkäinen

Senior Consultant, Executive Search; Banking and Finance Lead
+358 41 468 6341
jussi.karkkainen@mps.fi
Helsinki, Finland


Anna-Mari Lamminaho
Anna-Mari Lamminaho

Project Manager
+358 44 530 9309
anna-mari.lamminaho@mps.fi
Helsinki, Finland


Satu Lannetta
Satu Lannetta

Consultant, Psychologist, M.Sc. (Eng), MBA
+358 20 746 9484
satu.lannetta@mps.fi
Helsinki, Finland


Aino-Maria Leivo
Aino-Maria Leivo

Research Consultant
+358 41 544 3872
aino-maria.leivo@mps.fi
Helsinki, Finland


Johanna Leskinen
Johanna Leskinen

Business Development Manager Outplacement (interim), Senior Consultant, Certified Business Coach
. +358 20 746 9406
johanna.leskinen@mps.fi
Helsinki, Finland


Lotta Lunnela
Lotta Lunnela

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9461
lotta.lunnela@mps.fi
Helsinki, Finland


Anne Malmi
Anne Malmi

Research Consultant
+358 20 746 9477
anne.malmi@mps.fi
Helsinki, Finland


Päivi Montgomery
Päivi Montgomery

Senior Consultant, Business Development Manager, Psychologist, Certified Business Coach
+358 20 746 9612
paivi.montgomery@mps.fi
Helsinki, Finland


Jari Mäkelä
Jari Mäkelä

Senior Consultant, Sales Partner
+358 50 557 6130
jari.makela@mps.fi
Helsinki, Finland


Juhani Mäkelä
Juhani Mäkelä

CIO, Senior Partner
+358 50 070 1696
juhani.makela@mps.fi
Helsinki, Finland

1 2 3 4

Yhteystietomme Helsingissä

MPS-Yhtiöt Oy
PL 2, Paciuksenkatu 27
00270 Helsinki
tel. +358 20 746 9400
e-mail helsinki@mps.fi
e-mail etunimi.sukunimi(at)mps.fi

Ota yhteyttä!