Konsultit ja yhteyshenkilöt

Täältä löydät MPS:n  konsultit ja yhteyshenkilöt eri yhtiöistä, maista ja kaupungeista. Valitse alla olevasta valikosta haluamasi yhtiö ja lähin toimipisteesi tai hae etsimäsi henkilö vapaasanahaulla.

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.

Konsultti- ja yhteyshenkilöhaku

Vapaasanahaku


Irene Turakainen
Irene Turakainen

Senior Consultant
+358 20 746 9457
irene.turakainen@mps.fi


Juha Vaara
Juha Vaara

Business Development Manager, Senior Partner
+358 20 746 9411
juha.vaara@mps.fi


Riikka Vaaraniemi
Riikka Vaaraniemi

Senior Partner, Psychologist
+358 20 746 9431
riikka.vaaraniemi@mps.fi


Veli-Antti Vasela
Veli-Antti Vasela

Senior Consultant
+358 40 029 4433
veli-antti.vasela@mps.fi


Merja Vesanen
Merja Vesanen

Research Consultant
+358 20 746 9679
merja.vesanen@mps.fi


Harri Viitanen
Harri Viitanen

Senior Partner
+358 20 746 9574
harri.viitanen@mps.fi


Marko Viitikko
Marko Viitikko

HR Specialist
+358 40 777 5191
marko.viitikko@mps.fi


Leila Virta
Leila Virta

Marketing and Communications Director, Senior Partner
+358 20 746 9488
leila.virta@mps.fi


Fredrik von Schantz
Fredrik von Schantz

Managing Director, MPS Sweden
+ 46 707 744 460
fredrik.vonschantz@mps.se


Tomi Välimäki
Tomi Välimäki

Senior Partner, Certified Business Coach
+358 20 746 9450
tomi.valimaki@mps.fi


Wilson Zhao
Wilson Zhao

Partner, Senior Consultant, MPS China
+86 138 1680 1812
jun.zhao@mpsglobe.cn


Grace Zhou
Grace Zhou

Senior Consultant, MPS China
+86 135 0165 3230
grace.zhou@mpsglobe.cn

1 2 3 4 5 6