Konsultit ja yhteyshenkilöt

Täältä löydät MPS:n  konsultit ja yhteyshenkilöt eri yhtiöistä, maista ja kaupungeista. Valitse alla olevasta valikosta haluamasi yhtiö ja lähin toimipisteesi tai hae etsimäsi henkilö vapaasanahaulla.

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.

Konsultti- ja yhteyshenkilöhaku

Vapaasanahaku


Arto Savela
Arto Savela

Senior Consultant
+358 20 746 9451
arto.savela@mps.fi


Silja Saviranta
Silja Saviranta

Product Manager, Gimlet Composer
+358 20 746 9615
silja.saviranta@mps.fi


Irma Simonkevičienė
Irma Simonkevičienė

Senior Consultant, Certified Business Coach
+370 600 90886
irma.simonkeviciene@mps.lt


Jarkko Sipiläinen
Jarkko Sipiläinen

Account Director, Team Coach
+358 20 746 9577
jarkko.sipilainen@mps.fi


Ina Skiauteriené
Ina Skiauteriené

Partner, Director, Certified Business Coach
+370 685 77785
ina.skiauteriene@mps.lt


Veronika Solovian
Veronika Solovian

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9463
veronika.solovian@mps.fi


Anna Storm
Anna Storm

Communications Assistant


Candy Sun
Candy Sun

Director, MPS China
+86 137 6110 8855
candy.sun@mpsglobe.cn


Maija Suokas
Maija Suokas

Consultant, Psychologist
+358 (0)20 746 9459
maija.suokas@mps.fi


Daniel Särs
Daniel Särs

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9620
daniel.sars@mps.fi


Peter Therman
Peter Therman

Senior Advisor, MPS Family Governance Advisory
+358 40 5830446
peter.therman@mps.fi


Kimmo Tuovinen
Kimmo Tuovinen

Project Manager
+358 40 568 8996
kimmo.tuovinen@mps.fi


Irene Turakainen
Irene Turakainen

Senior Consultant
+358 20 746 9457
irene.turakainen@mps.fi


Juha Vaara
Juha Vaara

Business Development Manager, Senior Partner
+358 20 746 9411
juha.vaara@mps.fi


Riikka Vaaraniemi
Riikka Vaaraniemi

Senior Partner, Psychologist
+358 20 746 9431
riikka.vaaraniemi@mps.fi

1 2 3 4 5 6