Konsultit ja yhteyshenkilöt

Täältä löydät MPS:n  konsultit ja yhteyshenkilöt eri yhtiöistä, maista ja kaupungeista. Valitse alla olevasta valikosta haluamasi yhtiö ja lähin toimipisteesi tai hae etsimäsi henkilö vapaasanahaulla.

Klikkamalla nimeä näet konsultin henkilökuvauksen.

Konsultti- ja yhteyshenkilöhaku

Vapaasanahaku


Jari Mäkelä
Jari Mäkelä

Senior Consultant, Sales Partner
+358 50 557 6130
jari.makela@mps.fi


Juhani Mäkelä
Juhani Mäkelä

CIO, Senior Partner
+358 50 070 1696
juhani.makela@mps.fi


Niilo Mäkelä
Niilo Mäkelä

Head of Organizational Development Analytics
+358 20 746 9578
niilo.makela@mps.fi


Eerikki Mäki
Eerikki Mäki

Consultant, Psychologist
+358 50 430 9244
eerikki.maki@mps.fi


Monika Männikkö
Monika Männikkö

Executive Assistant to CEO
+358 20 746 9460
monika.mannikko@mps.fi


Linda Neiglick
Linda Neiglick

Business Development Manager
+358 20 746 9609
linda.neiglick@mps.fi


Richard Nemlander
Richard Nemlander

CFO
+358 20 746 9412
richard.nemlander@mps.fi


Mia Niskanen
Mia Niskanen

Research Manager
+358 20 746 9414
mia.niskanen@mps.fi


Hanna Nyqvist
Hanna Nyqvist

Senior Consultant, Psychologist, Certified Business Coach
+358 20 746 9421
hanna.nyqvist@mps.fi


Heidi Palo
Heidi Palo

Business Development Manager, Senior Partner, Psychologist
+358 20 746 9628
heidi.palo@mps.fi


Otto Pankkonen
Otto Pankkonen

Consultant, Psychologist
+358 20 746 9462
otto.pankkonen@mps.fi


Jaana Pihlajamäki (maternity leave)
Jaana Pihlajamäki (maternity leave)

Consultant
+358 20 746 9432
jaana.pihlajamaki@mps.fi


Iiro Pohjanoksa
Iiro Pohjanoksa

Managing Director, MPS Prewise, Senior Partner, Business Development Director, MPS Enterprises
+358 50 082 7384
iiro.pohjanoksa@mps.fi


Marja-Leena Rautaparta
Marja-Leena Rautaparta

Senior Consultant
+358 40 187 4035
marja-leena.rautaparta@mps.fi


Laura Rehunen
Laura Rehunen

Consultant
+358 20 746 9660
laura.rehunen@mps.fi

1 2 3 4 5 6